Ogłoszenia parafialne - niedziela 27. stycznia 2019

■ W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać można się codziennie, pół godziny przed Mszą Świętą, w piątek, w kościele parafialnym 45 min. przed Mszą Świętą. W Zasławiu Msza Święta o godz. 16.00 - pół godziny wcześniej - możliwość spowiedzi. Chorych odwiedzimy tak jak w każdym miesiącu.

■ W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego - porządek Mszy Świętych - niedzielny: w kościele parafialnym: 7.30, 9.00, 11.00 i 17.00, w Zasławiu o godz. 12.30. Na każdej Mszy Świętej - poświęcenie gromnic. W tym dniu modlimy się szczególne w imieniu osób konsekrowanych: zakonników i sióstr zakonnych. Składka w tym dniu z przeznaczeniem na zakony kontemplacyjne. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie włączone w wieczorną Mszę Świętą. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

■ Koncert Noworoczny "Anioły są wśród nas", organizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Zagórzu, odbędzie się 31 stycznia o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Rada rodziców, grono pedagogiczne i uczniowie tej szkoły serdecznie zapraszają.

■ W środę spotkanie klas VI i VII, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, po mszy świętej i podobne spotkanie dla klas VIII i III gimnazjum, będzie w piątek.