Ogłoszenia parafialne - niedziela 16. czerwca 2019

■ W najbliższy czwartek, 20 czerwca, obchodzimy święto Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Uroczysta Msza Święta w kościele na Nowym Zagórzu o godz. 9.00, po mszy procesja eucharystyczna do naszego kościoła, po drodze cztery ołtarze. Na zakończenie Msza święta u nas w kościele. Oprócz tego Msze Święte w tym dniu o 7.00 i 18.00, oraz o 17.00 w Zasławiu. Prosimy Akcję Katolicką i Rycerstwo Niepokalanej o przygotowanie ołtarzy.

■ W oktawie Bożego Ciała zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej i procesjach.

■ w piatek w oktawie, nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

■ W środę po Mszy Świętej - zbiórka ministrantów.

■ Droga Krzyżowa na klastor będzie w następnym tygodniu, 28 czerwca, po oktawie Bożego Ciała.

■ We środę zakończenie roku szkolnego. Msza Święta o godz. 8.15 w kościele parafialnym. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi, aby z czystym sercem zacząć wakacje.

■ W piątek, po Mszy Świętej, spotkanie młodszej grupy Effata.