Ogłoszenia parafialne - niedziela 24. listopada 2019

■ W tym tygodniu w sobotę 30 listopada, rozpoczynamy Nowenne ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Późniejsze o jeden dzień rozpoczęcie wynika z faktu, iż w tym roku Uroczystość Niepokalanego Poczęcia jest przesunięta na poniedziałek, 9 grudnia.

■ Codziennei o 17.00 uroczysta Msza Święta z kazaniem, po której modlitwy i pieśni ku czci Matki Bożej.

■ Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w sobotę po Mszy Świętej.

■ W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, a także nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem "Wielka Tajemnica Wiary".

■ Składka dzisiejsza z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła, gdyby ktoś dziś zapomniał, może złożyć ofiarę w innym terminie z odpowiednią adnotacją.

■ Msza Święta rano tylko w poniedziałek o 7.00, Msza Święta w Zasławiu w środę o 16.00.

■ Spotkanie ministrantów w środę po Mszy Świętej.

■ Spotkanie młodszej Effaty w piątek o 16.00, a starszej po Mszy Świętej.