Ogłoszenia parafialne - niedziela 14. lipca 2019

■ W najbliższy wtorek, 16 lipca, w kalendarzu liturgicznym jest święto NMP z Góry Karmel. W naszej parafii uroczyście obchodzimy to święto w niedzielę 21 lipca. Msza Święta o godz. 18.00 odbędzie się na ruinach klasztoru.

■ W związku ze wspomnieniem świętego Krzysztofa, w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów i modlitwa w imieniu kierowców. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na parkingu do puszek, będą przekazane na cel zakupu środków transportu dla misjonarzy.

■ W tym tygodniu wypada trzeci piatek miesiąca, a więc zapraszamy na drogę krzyżową do klasztoru.

■ W najbliższą sobotę zaplanowany jest jednodniowy wyjazd na Słowację, m.in. do Svidnika i Preszowa. O 6.30 Msza Św. w naszym kościele, a o 7.00 wyjazd z parkingu przed kościołem.

■ Są jeszcze wolne miejsca na tegoroczny wyjazd do Drezna i na Dolny Śląsk. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wyjazd 4 sierpnia, a powrót 10 sierpnia.